Chiny Cub Motorcycle producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : lv

Numer telefonu : 13996337686

Free call
Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.

Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.

 

The Art of Motos

Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter
marki: ANDES Ilość pracowników: 200~400
Coroczne wyprzedaże: 30000000-80000000 Rok założenia: 2004
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Chiny Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

 

 

Andes Motos zdaje sobie sprawę ze znaczenia gwarancji części zamiennych, która dotyczy obietnicy na przyszłość.Ponad 100 dostawców komponentów obsługuje Andy bez żadnych problemów.

 
Andes Motos produkuje różne motocykle i powiązane produkty (CBU, CKD, części zamienne) w swojej fabryce Dadukou (park przemysłowy o powierzchni 32 400 ㎡, ponad 300 pracowników, 2 linie silników, 3 linie montażowe, 1 centrum badawczo-rozwojowe).Wielkość eksportu to około 20 000 sztuk miesięcznie.Motocykle Andów zajmują duże udziały w rynku Ameryki Łacińskiej.jego model Smash jest najlepiej sprzedającym się kubkiem w Argentynie i nr 1 eksporterem dla modelu pojedynczego kubka w Chinach.Poza rynkiem Ameryki Łacińskiej Andes Motos rozwija również partnerstwo z klientami w Azji i Afryce oraz rozwija nowe rynki.
 
Chiny Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 1
 
Jako autoryzowany producent (OEM i ODM) niektórych znanych marek na całym świecie, Andes Motos zwiększa swoją zdolność do przewidywania i spełniania zmieniających się wymagań klientów.Tęsknimy za zwiększeniem produktywności, konkurencyjności i rentowności klientom na całym świecie.Wykorzystujemy każdą okazję, aby zaoferować klientom na całym świecie więcej.
Historia

ANDES MOTOS została założona w 2004 roku. Jest jednym z najbardziej cenionych producentów motocykli w gminie Chongqing i jest synonimem producentów motocykli w Chinach. Chongqing Kington-Liyang Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. jest spółką zależną w całości należącą do Andes Motos.

The essential mission of Andes Motos is creating a win-win situation with customers. Podstawową misją Andes Motos jest stworzenie korzystnej dla wszystkich sytuacji z klientami. Super quality and competitive price are focused on our products that deliver great success to every customer. Najwyższa jakość i konkurencyjna cena koncentrują się na naszych produktach, które zapewniają wielki sukces każdemu klientowi. The strength of Andes Motos lies in the powerful synergy of its skilled people, its market-driven solutions, its advanced technology and its customer-oriented policy. Siłą Andes Motos jest potężna synergia wykwalifikowanych pracowników, rynkowych rozwiązań, zaawansowanej technologii i polityki zorientowanej na klienta. Andes Motos is good at coping with market trend. Andes Motos dobrze radzi sobie z trendami rynkowymi. Benefiting from its speedy reaction, every new model has stirred the target market. Korzystając z szybkiej reakcji, każdy nowy model porusza rynek docelowy. Meanwhile, aiming to be the best is nature at Andes Motos, whether it's in the way we produce our high-quality products or the way we manage our businesses and engage with customers. Tymczasem dążenie do bycia najlepszym to natura w Andes Motos, niezależnie od tego, czy jest to sposób, w jaki produkujemy nasze wysokiej jakości produkty, czy sposób, w jaki zarządzamy naszą firmą i współpracujemy z klientami. And with high sense of quality control, Andes people increase a faith in customers that the motorcycles made by Andes are for high-class quality as for excellence in customer service and value to the society. Dzięki dużemu poczuciu kontroli jakości ludzie Andów zwiększają wiarę w klientów, że motocykle wyprodukowane przez Andy zapewniają najwyższą jakość, a także najwyższą jakość obsługi klienta i wartość dla społeczeństwa. Consequently Andes Motos is certified by ISO 9001:2008 and ISO14001:2008. W związku z tym Andes Motos posiada certyfikaty ISO 9001: 2008 i ISO14001: 2008.
 
Usługa

Jako autoryzowany producent (OEM i ODM) dla niektórych znanych marek na całym świecie, Andes Motos zwiększa swoją zdolność do przewidywania i spełniania zmieniających się wymagań klientów. Pragniemy zapewnić zwiększoną wydajność, konkurencyjność i rentowność klientom na całym świecie. Wykorzystujemy każdą okazję, aby zaoferować klientom globalnym więcej.

Nasz zespół

Innowacja jest duszą działu badań i rozwoju w Andach. Nasi projektanci i inżynierowie specjalizują się w rozwoju ODM i nowych modeli od ponad 5 lat. Ich obowiązki obejmują dostosowanie i ulepszanie aktualnych modeli, projektowanie i rozwój nowych modeli, badania i badania nowych koncepcji oraz prognozowanie i analizę przyszłych trendów. Ich bogate doświadczenie i ogromna wiedza na temat naszych produktów wzmocniły moc Andów. Poza tym Andes R&D Center często współpracuje z zamorskimi studiami projektowymi. Co kwartał będziemy wprowadzać zupełnie nowy model.

  • Diego

    Diego
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość